V  tem šolskem letu je vrtec obiskovalo 63 otrok razporejenih v štiri starostne skupine otrok. V sredo, 21. 6. 2023 smo imeli zaključno prireditev ob koncu šolskega leta. Vrtčevska pravljica se je končala za 11 otrok – bodočih prvošolcev. Vsi otroci (razen najmlajših) so svoje starše in vse prisotne skupaj z vzgojiteljicami razveselili z nastopom.  Bilo je veliko otroških nasmehov, veselja, ponosa, iskric v očeh, nekaj pa tudi solznih oči pri odraslih. Iz našega vrtca se v šolske klopi odpravlja tudi deklica, ki je prišla k nam iz Ukrajine. Predstavila se nam je v njihovi narodni noši in nam zapela pesem Slava Ukrajini.  Ati Beno  je za otroke napisal pesem »Jaz pa grem v šolo« in jih ob petju spremljal na kitaro, Jure Legen je bodočim šolarjem doniral majice ter tisk na njih. Po podelitvi  osvojenih priznanj in medalj ter daril za otroke, ki so jih izdelale vzgojiteljice je sledilo presenečenje. Na odru so, vsi starši bodočih šolarjev skupaj z njihovimi otroci, zaplesali in zapeli pesem »Gradim prijateljstvo«.                 In naj se naše prijateljstvo zares nikoli ne konča …  

Hvala Vam dragi starši za dobro sodelovanje in za zaupanje.                                                        Gabrijela Kuhar, vodja vrtca

Fotgrafije si lahko ogledate v fotogaleriji:  Slovo od minimaturantov 

 

Dostopnost